Item No: OL1076YH6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
$1.66






Item No: OL1076YH6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Five-Pointed Star, Heart, Steel Color Asymmetric |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.