Item No: OL1DXSHDS
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Moon |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.75 through $0.80












Item No: OL1DXSHDS
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Moon |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud, Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver Stud Earrings, Labret Silver 6mm, Labret Silver 8mm, Gold Ear Studs, Labret Gold 6mm, Labret Gold 8mm, Labret Rose Gold 6mm, Labret Rose Gold 8mm |
| Style | Earrings |
| Color | Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.