Item No: OL16S9E7K
| 6 | 51.8 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 56.5 |
| 9 | 59.5 |
| 10 | 62.1 |
| 11 | 64.6 |
| 12 | 67.3 |
| 13 | 68.3 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference(MM) |








































Reviews
There are no reviews yet.