Item No: OLSSPWST
| Design | Diamond |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$1.78









Item No: OLSSPWST
| Design | Diamond |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Adjustable Opening, US Size 6, US Code No. 7, US Code No. 8, US Size 9, US Size 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.