Item No: OLMJKW94
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Maple Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 18g |
$1.47





Item No: OLMJKW94
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Maple Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Style | 8988-Rose |
| Color | Gold |
| Option | 8988-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.