Item No: OLIL1B8Q
| Style | Elegant, Glam |
|---|---|
| Finish | Polished |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Tassel |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 5g |
$2.34



Item No: OLIL1B8Q
| Style | Elegant, Glam |
|---|---|
| Finish | Polished |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Tassel |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Classification of Nail Art Accessories |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.