Item No: OL1I4W14I
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$1.19








Item No: OL1I4W14I
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 2# Golden Stripes, 7# Silver Twill, 10# Silver Single Diamond, 5# Gold Gang Drill, 8# Silver Parallel Bars |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.