Item No: OLK6F1CE
| Craft | Asymmetrical, Three-dimensional |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |
Price range: $0.85 through $1.06






Item No: OLK6F1CE
| Craft | Asymmetrical, Three-dimensional |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color |
| Size | adjustable |
| Style | A Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.