Item No: OL1CG9F2A
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 7g |
$1.81


























Item No: OL1CG9F2A
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Elegant, Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, V, W, Y, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.