Item No: OLTZPLGX
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
$1.38

















Item No: OLTZPLGX
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | Black agate, Red agate, Green Agate, Deep Amethyst, Lanling Wollastonite, Pink crystal, Yellow tiger-stone, Sunstone, White Point Stone, Aquamarine, Light Purple Crystal, Drawing Stone, Peach Stone, Ruby and Emerald Colors |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.