Item No: OL146LVTP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $1.63 through $1.88







Item No: OL146LVTP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Aperture Diameter 40mm, Aperture Diameter 55mm, Aperture Diameter 45mm, Aperture Diameter 50mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.