Item No: OLU8HPDZ
| Size | One Size |
|---|---|
| Color | White, Gold |
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| One size | 5.4 |
$2.22





Item No: OLU8HPDZ
| Size | One Size |
|---|---|
| Color | White, Gold |
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| One size | 5.4 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Platinum |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.