Item No: OL1HLN8IH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone, Ferroalloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 100g |
Price range: $1.36 through $1.60



















Item No: OL1HLN8IH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone, Ferroalloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 100g |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Option | Black Woven Topaz (2.5cm), Black Woven Green Aventurine (2.5cm), Black Woven Dragon Blood Stone (2.5cm), Black Woven Rose Stone (2.5cm), Black Woven White Crystal (2.5cm), Black Woven Glitter (2.5cm), Black Woven Redstone (2.5cm), Black Woven Powder Crystal (2.5cm), Black Woven Spotted Stone, Black Woven Blue Grain Stone, Black Woven Opal, Black Woven Purple Mica (2.5cm), Black Woven Fluorite (2.5cm), Black Woven Tiger Stone (2.5cm), Black Woven Turquoise, Black Woven Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.