Item No: OL132E2UC
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded, Epoxy, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Colorful |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
$3.16



Item No: OL132E2UC
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded, Epoxy, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Colorful |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.