Item No: OL3O6DZS
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Four Leaf Clover, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 27g |
$0.75



Item No: OL3O6DZS
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Four Leaf Clover, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 27g |
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color Cross Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.