Item No: OLWNZF8H
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 11g |
$3.58



Item No: OLWNZF8H
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Jde201435 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.