Item No: OLSIE753
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
Price range: $0.65 through $1.48



























Item No: OLSIE753
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Circle Bracelet, Asymmetric Transfer Bead Bracelet, Geometric Chain Bracelet, Circle Chain Bracelet, Curved Elbow Bracelet, Lip Chain round Diamond Stitching Bracelet, Men's Lover Bracelet, Ot Buckle Heart Bracelet, Splicing Heart Bracelet, Cross Bracelet, XINGX Line Bracelet, Rubik's Cube Bracelet, Starry Heart Knot Interwoven Bracelet, Heart Knot Interwoven Bracelet, Truelove Knot Ball Bracelet, Starry Sky Heart Bracelet, Lip Chain Interwoven Bracelet, Moonstone Heart-Shaped Bracelet, Chain Stitching Bracelet, Butterfly Bracelet, Copper Coin Bracelet, Small Waist Copper Coin Bracelet, Flower Shell Bracelet, Fu Lock Ruyi Bracelet |
| Size | Copper (White Gold Color) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.