Item No: OL1Z0J58N
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Retro, Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye, Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Date |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
Price range: $2.25 through $3.33





Item No: OL1Z0J58N
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Retro, Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye, Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Date |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Big Eyes, Small Eyes |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.