Item No: OLW6YV4D
| Color | Pink, Purple, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Brass |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$0.91






Item No: OLW6YV4D
| Color | Pink, Purple, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Brass |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Purple, Green, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.