Item No: OL16EN1AU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Starfish |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Party, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
Price range: $1.73 through $3.22









Item No: OL16EN1AU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Starfish |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Party, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | Style 3, Style 2, Style 6, Style 5, Style 8, Style 4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.