Item No: OLFDDKX3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $0.88 through $1.21

















Item No: OLFDDKX3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | 2694, 2700, 2699, 2695, 2697, 2698, 2696 |
| Color | Steel Color, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.