Item No: OL18XVUWS
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $0.23 through $0.79











































Item No: OL18XVUWS
Minimum Purchase Quantity: 2
| Craft | Plating, Chain |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | 1.8mm Dense Steel Color (does Not Fade), 2.3mm Dense Steel Color (does Not Fade), 2.8mm Dense Steel Color (does Not Fade), 3.5mm Dense Steel Color (does Not Fade), 1.8mm Dense Gold Color (vacuum Color Retention), 2.3mm Dense Gold Color (vacuum Color Retention), 2.8mm Dense Gold Color (vacuum Color Retention), 3.5mm Dense Gold Color (vacuum Color Retention) |
| Size | 45CM Long +5CM, 40CM Long +5CM, 50CM Long +5CM, 55CM Long +5CM, 60CM Long +5CM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.