Item No: OLZIQVA1
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bicycle, Flower, Snowflake |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Business |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 50g |
Price range: $0.47 through $2.47







































Item No: OLZIQVA1
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bicycle, Flower, Snowflake |
| Material | Imitation Pearl, Alloy |
| Occasion | Business |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 50g |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Option | XD9139-1, XD8431-2, XD8824-2, XD8857-2, 4070846, 4073110, XD8761-1, XD8761-2, XD8757-1, XD8510-2, XD8514-rose, 4073140, XD825220-2, XD825220-1, XD2969-1, XD8169-1, 4072965, 4072964, XD1316-1, XD9491-1, XD8713, 4072970, XD7202-1, XD1022-1, XD1331-2, XD973-1, 4071969, 4073141, 4073122, 4073144, XD8450-3, XD8450-2, XD8450-1, XD 824223 -2, XD6415-1, XD8449-3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.