Item No: OLAV467D
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
$1.33





































Item No: OLAV467D
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | SL1664, SL1665, SL1666, SL1667, SL1782, SL1784, SL1788, SL1770, SL1771, SL1772, SL1774, SL1779, SL1760, SL1763, SL1766, Qqsl016-Pink, QQSL016-Red, QQSL016-gray, QQSL016-Orange, QQSL016-Black, QQSL016-Blue, QQSL016-lightblue, SL1668, SL1669, SL1670, SL1783, SL1786, SL1787, SL1769, SL1773, SL1761, SL1762, SL1764, SL1765 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.