Item No: OL1Y6B2L8
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
$2.71



Item No: OL1Y6B2L8
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Basic |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | A803 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.