Item No: OLLSD56J
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets, Bangle |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 18g |
Price range: $2.54 through $7.24












Item No: OLLSD56J
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets, Bangle |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | 1# Bracelet-Freshwater Pearl, 7# Bracelet-Golden Smiling Face (Freshwater Pearl)., 6# Bracelet-Gold (Real Gold Plating).(Freshwater Pearl), 4# Bracelet-Pink Freshwater Pearl., 2# Bracelet-White Freshwater Pearl., 2# Bracelet-White Freshwater Pearl.., 3# Bracelet-Colorful Freshwater Pearl, 1# Bracelet-Freshwater Pearl., 1# Bracelet-Freshwater Pearl.. |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.