Item No: OL11XC0U
| Color | White, Pink, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 8g |
$4.50









Item No: OL11XC0U
| Color | White, Pink, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Green, Blue, Pink, Red, Black, Colorful |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.