Item No: OL191MK14
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
Price range: $0.74 through $1.37







































Item No: OL191MK14
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | EH411001, EH411009, EH411011, EH411024, EH411035, EH411036, EH411030, EH411032, EH411006, EH411007, EH411014, EH411015, EH411016, EH411017, EH411023, EH411026, EH411002, EH411003, EH411008, EH411019, EH411020, EH411027, EH411033, EH411025, EH411004, EH411012, EH411022, EH411029, EH411031, EH411005, EH411010, EH411013, EH411018, EH411028, EH411021, EH411034 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.