Item No: OLK9GDM6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $1.73 through $2.17








Item No: OLK9GDM6
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | 7159-2, 7159-3, 7159-6, 7159-1, 7159-5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.