Item No: OL11RPV7I
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 3g |
$0.60










Item No: OL11RPV7I
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Multi-Color Colorful Skull Twist Ball Ear Bone Stud Single, White Dream Color Skull Twist Ball Ear Bone Stud Single, Skull-Shaped White Twist Ball Ear Bone Stud Single, Gun Black Skull Twist Ball Ear Bone Stud Single, Mine Blue Skull Twist Ball Ear Bone Stud Single, Mine Black Skull Twist Ball Ear Bone Stud Single, Mine Gold Skull Twist Ball Ear Bone Stud Single |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.