Item No: OLI9Y6XC
| Color | Silver, Black |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 6g |
Price range: $0.63 through $0.74







Item No: OLI9Y6XC
| Color | Silver, Black |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Hanging Cone + Hanging Ball Ear Clip, Hanging Cone + Hanging Ball Ear Button, Hanging Cone + Hanging Ball Ear Buckle, Hanging Cone Hanging Ball Ear Clip |
| Color | Steel Color, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.