Item No: OL704BMZ
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$1.24



Item No: OL704BMZ
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Pink Heart Tulip Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.