Item No: OLT4XPGP
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 4g |














Reviews
There are no reviews yet.