Item No: OL12ECC0A
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun, Snails |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $3.72 through $5.96









Item No: OL12ECC0A
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun, Snails |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 40 5cm Style 2: Cupid Regular Chain, 40 5cm Style 5: Sun Regular Chain, 40 5cm Style 3: Sun Bouquet Chain, 45 5cm Style 4: Cross Hemp Flowers Chain, 40 5cm Style 6: Snail Regular Chain, 45 5cm Style 1: Snail Rose Hemp Flowers Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.