Item No: OL1YCN56T
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 24g |
Price range: $0.99 through $8.60








Item No: OL1YCN56T
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Option | BR1317-MAMA, Br1317-Milan Bracelet, Br1317-4mm Golden Balls, Br1317-6mm Golden Balls, Br1317-Inlaid Zirconium Ring Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.