Item No: OLA0CSZP
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Weight | 4g |
$0.87



Item No: OLA0CSZP
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold #7759 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.