Item No: OL41SOQU
| Style | Casual, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color, Twist |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 29g |
Price range: $2.08 through $3.20







Item No: OL41SOQU
| Style | Casual, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color, Twist |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 29g |
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Option | Black, Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.