Item No: OLKUCZ8J
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$2.01





Item No: OLKUCZ8J
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | B, A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.