Item No: OL1N4R2DX
| Color | Rose Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Birthstone |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Price range: $0.47 through $0.80



























Item No: OL1N4R2DX
| Color | Rose Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Birthstone |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color January, Steel Color February, Steel Color March, Steel Color May, Steel Color June, Steel Color August, Steel Color September, Steel Color October, Steel Color November, Steel Color December, Steel Color April, Steel Color July, Golden January, Golden February, Golden March, Golden April, Golden May, Golden June, Golden July, Golden August, Golden September, Golden October, Golden November, Golden December |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.