Item No: OLPG5P94
| Pattern | Flower |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
Price range: $1.68 through $1.93





Item No: OLPG5P94
| Pattern | Flower |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | 14K |
| Color | Gold |
| Option | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.