Item No: OL1DH7HNB
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant, Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Animal, Leaf |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Evening Party, Carnival, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | wristband, Bangle |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 22g |






















Reviews
There are no reviews yet.