Item No: OL12SJLVC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
Price range: $0.54 through $1.22



















Item No: OL12SJLVC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Style | 117305, 117401, 117330, 117308, 117302, 147229, 127324, 147416, 117329, 117301, 117306, 127323, 117307 |
| Color | Gold, Steel Color |
| Option | 147120 Steel Color 16mm, 147119 Gold 16mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.