Item No: OLLKB5OA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Event & Party Supplies | Costume Props |
| Weight | 9g |
Price range: $1.02 through $1.25





Item No: OLLKB5OA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Event & Party Supplies | Costume Props |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.