Item No: OL1IMV84S
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Piercing jewelry |
| Weight | 2g |
Price range: $0.85 through $3.51



















Item No: OL1IMV84S
| Style | Lady |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Classification | Piercing jewelry |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Simple bracelet, Beveled Zirconia, Frontal Zirconia |
| Size | 1.0x8mm (1 Piece), 1.2x6mm (1 Piece), 1.0x6mm (1 Piece), 1.2x8mm (1 Piece), 1.2x10mm (1 Piece), 1.0x10mm (1 Piece), 1.2x12mm (1 Piece), 1.0x12mm (1 Piece) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.