Item No: OL1F7KAZL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Office, Business, Daily |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.64 through $2.03



















Item No: OL1F7KAZL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Office, Business, Daily |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | style 1, Style 2, Style 3, Style 4, Style 5, Style 9, Style 12, Style 15, Style 13, Style 16, Style 6, Style 8, Style 11, Style 10, Style 14, Style 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.