Item No: OL12C3E6T
| Style | Hip-Hop, Retro, Punk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Wood |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Ear amplifier |
| Weight | 7g |
Price range: $0.53 through $0.74











Item No: OL12C3E6T
| Style | Hip-Hop, Retro, Punk |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Wood |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Classification | Ear amplifier |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 8mm, 6mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.