Item No: OLTF7P3T
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Leaves |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $1.30 through $3.56



















Item No: OLTF7P3T
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Leaves |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | 1, 2, 5, 4, 3, 10, 9, 15, 6, 8, 13, 14, 7, 11, 12, 16 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.