Item No: OL1BC9C76
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
$1.35



Item No: OL1BC9C76
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Xl60 Titanium Steel Pearl Double round Ring Necklace-No Fading |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.