Item No: OL1N0YXET
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $0.67 through $1.13





Item No: OL1N0YXET
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | A8142 Three Heart Necklace Gold |
| Option | DS105-Three Heart Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.