Item No: OL14CD12X
| Color | White, Purple, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 8g |
Price range: $1.46 through $1.57










Item No: OL14CD12X
| Color | White, Purple, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Red Zirconium (Es0041), Purple, Blue Zirconium (Es0041), Black Zirconium (Es0041), Turkey Blue (Es0041), Green Zirconium (Es0041), Rose Red Zirconium (Es0041) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.